Be free

Say Yes!

ייעוץ אישי

אני רוצה לעזור לך

את הידע והנסיון שצברתי משך יותר מ-7 שנים בדרכים, מאות מדינות ואלפי חברים – אני רוצה לחלוק איתך, במטרה להדריך, לעזור ולדחוף אותך להגשים חלומות, ולחיות חיים בדרגת חופש שעד לא מזמן הייתה שמורה רק למעטים.

הנסיון שלי לימד אותי ש-"כל אחד יכול" זו אינה קלישאה; עם ההכוונה וההדרכה הנכונים, כל אחת ו-אחד יכולים לסלול את דרכם להצלחה האישית שלהם.

בתחילת המסע שלי אל חופש כלכלי וחופש מחשבתי ביצעתי הרבה טעויות. גם אני ניסיתי למצוא את כל המידע בפייסבוק, ובגוגל, לתפור חלקי מידע לכדי תשובה אחת ברורה. טעיתי. בזבזתי זמן יקר, וכסף רב – רק בשביל ללמוד שנותרתי תקוע באותה הנקודה.

התפנית הגדולה החלה עת התחלתי להשקיע בעצמי, נעזרתי במנטורים, יועצים ואנשי מקצוע שהיוו לי מקור ידע מהימן, העניקו לי תשובות מדוייקות שהותאמו לצרכים שלי. הם הקפיצו אותי קדימה, סייעו לי לדלג מעל לאתגרים, לקצר תהליכים ולהימנע מטעויות רבות בדרך אל חיים מלאי אושר וחופש.

אם אם מרגישים שאתם זקוקים לדחיפה, הכוונה, עזרה והדרכה נוספים, אם חסר לכם ידע ומידע, או אולי אתם צריכים לפתור עניין נקודתי סביב עבודה מרחוק, התנהלות פיננסית, מיסוי לנוודים, ביטוחים ועוד – אני כאן לעזור לכם, במפגשים אישיים, ממוקדים ואפקטיביים.

טרם שיחת היעוץ נבצע שיחת הכרות, ללא עלות, בכדי לוודא שאני יכול לסייע לכם, ועל מנת להגיע למפגש הייעוץ מוכנים, ולמקסם את הזמן שיש לנו יחד.

אם אתם מוכנים לפעולה, ומוכנים לעשות שינוי אמיתי – אני רוצה לשוחח איתך, ולעזור לך.

לנווט בעולם העבודה מרחוק

איך אני יכול לעזור לך

איפה מחפשים עבודה מרחוק? מה כותבים בקורות החיים? איך משכנעים את המנהלים לאפשר לנו לעבוד מכל מקום בעולם? מאיזה טעויות עלינו להימנע, ומה חשוב לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך.

לאן כדאי לטוס? טיסות ולינה בזול, איך? מזומן או אשראי? מה וכמה לארוז? (מעט!), קהילה, חברים וכל מה שצריך בשביל לצאת לדרך.

חופש כלכלי ופרישה מוקדמת, שליטה ומעקב אחר הכנסות, הוצאות, הגדלת הון עצמי, והשקעות פיננסיות.

נסיעות או טיולים? SafetyWing או DavidShield? מתי כדאי לבטח כבודה? ואיך מסתדרים עם רפואה בחירום ובשגרה.

מי צריך לנתק, חסרונות, יתרונות ועלויות. מה עושים עם מס הכנסה, והאם באמת צריך חוות-דעת מעו"ד.

תושבות זרה, תאורית 5 הדגלים, דרכון נוסף, הקמת עסק בחו"ל 

איפה דין? הנווד הדיגיטלי

Dean Kuchel

המלצות

כחלק מההכנות, החלטתי לקחת שיחת ייעוץ עם נמרוד וזה היה אחד המהלכים הנכונים שפשוט סגר לנו מלא פינות שהיו פתוחות וטיפים שרק מי שחי ככה 6 שנים יכול לדעת ואף בלוג לא יכתוב כנראה אז מומלץ אחרי שכבר עשיתי את המחקר לסגור פינות ככה, שווה כל אגורה!!!"
רשל ת.
תודה! עזרת לי מאוד, והיית אחלה טריגר לצעד המשמעותי שלקחתי ומוכיח את עצמו מיום ליום כאחת הבחירות הכי טובות שעשיתי בחיי, אז ממש תודה על הכל!"
שירן ג.
נמרוד הוא בפרטים הגדולים, אך חשוב מכך- גם בקטנים, מאחר והשראה ניתן למצוא בהרבה אתרים, סרטונים, מנטורים וכד', אך מה שקשה יותר למצוא הוא הסיוע הטכני והמעשי, הליווי, המענה על השאלות, התאמת המטרות לרצונות ולאישיות וההובלה שלך בדרך להצלחה. הרבה ממה שעשיתי והשגתי בשנים האחרונות היה בעזרתו של נמרוד ובזכות ניסיונו המקצועי והאישי, הבנתו את "העולם החדש", הכוונתו, דבריו, חיוביותו וחכמתו ואני מוקירה לו תודה על כך!"
הדס ג.
אנחנו באמת מודים כל כך על התמיכה שלך וזה פשוט לא היה קורה בלעדיך ובלעדי הקבוצה המדהימה שהקמת. אז תודה!!"
סיון

תיאום שיחת ייעוץ

  • טרם שיחת הייעוץ, אנחנו ניפגש ב-Zoom לשיחת הכרות, תיאום ציפיות והכנה לשיחת ייעוץ.
  • שיחת ההכרות, ללא עלות, משך 15 דקות
  • שיחת ייעוץ, משך 75 דקות בעלות 550 ש"ח
  • 30% הנחה לנרשמים חדשים ל-קליקה של נוודים דיגיטליים ישראל
  • 15% הנחה לחברי קליקה ותיקים

* תשלום לשיחת ייעוץ ב-Bit / PayPal / Payoneer