יום שישי ה- 29/6/18 ב- 9:00-15:00, מרקספייס, תל אביב

תוכנית הכנס

אפשרויות תעסוקה מרחוק ומקצועות העולם החדש

ליאור פרנקל יסקור את האפשרויות שלכם כעובדים שכירים, פרילנסרים ויזמים.

 

מאפס למיליון (דולר!)

בן מלול יספר לכם איך הקים עסק מצליח של שיווק דיגיטלי ומדיה חברתית תוך כדי טיול בעולם.

 

על הכישלונות שהיו בדרך עד שהצליחה להפוך מקצוע של העולם הישן למקצוע דיגיטלי לחלוטין

האדריכלית שלי אגם עשתה את המעבר שמאפשר לה לעבוד מכל מקום ותספר על התהליך.

 

ארגז הכלים הפרקטיים של נמרוד דין קיכל

התנהלות כלכלית בטיול המשלב עבודה - לינה, תחבורה ומחייה. איך למצוא עבודה מרחוק, איך עושים נטוורקינג ושיתופי פעולה, איך מתחברים לקהילה ואיך יוצרים חברויות.

 

על יצירת חופש כלכלי והכנסה פאסיבית ועל טיול בעולם בזוגיות

לינוי רייכמן מטיילת עם בן זוגה בעולם ותספר על העסק שהקימה, על הדרך שעשתה עד שהפכה אותו לעסק פסיבי ועל איך מטיילים שנים כזוג.  

לאיזה מדינה משלמים מיסים ואיך לעשות תיכנון נכון כדי לשלם פחות מיסים

עו"ד (רו"ח) מאורי עמפלי יעשה לכם סדר בנושאי המיסוי כאשר עובדים ומטיילים בעולם.

איך משיגים לקוחות מכל העולם?

אור קפלן, צלם ויוצר תוכן ויזואלי עבור תאגידים בינלאומיים יספר איך משיגים פרויקטים בחו"ל, איך יוצרים שיתופי פעולה ואיך מתחברים לקהילות. 

איך מטיילים תוך כדי עבודה עם משפחה

אלי מלכיאל, אב לשני ילדים, יספר לכם כל מה שצריך לדעת כדי שתוכלו לצאת למסע כזה בלי דאגות.

פאנל שאלות ותשובות

הזמן שלכם לשאול את מרצי הכנס כל מה שמעניין אתכם- בהנחיית טליה תורג'מן.

נמרוד דין קיכל

יזם הכנס, נווד דיגיטלי, מטייל בעולם 4 שנים עם תיק גב ומחשב נייד,ביקר כבר ב -88 מדינות! וכל זה בזמן שהוא מחזיק בעבודה במשרה מלאה, ומבלי לקחת יום חופש אחד. מרצה בנושא נוודות דיגיטלית לציבור הרחב, ומוביל כיום את קהילת הנוודים הדיגיטליים בישראל.

כתבות מהתקשורת:

ערוץ 1: ראיון עם שאנן סטריט - על חופש וחירות https://www.youtube.com/watch?v=fLJ5sveUUzk

כתבה מערוץ 10 על נוודים - https://www.10.tv/news/158813 

ראיון ברדיו ירושלים  - https://www.youtube.com/watch?v=KFgY9HYbLqI 

מגזין גלובס - https://www.globes.co.il/news/docview.aspx?did=1001118974

מגזין דה מרקר - https://www.themarker.com/markerweek/1.3918206

ליאור פרנקל

שותף וסמנכ״ל מוצר ב- Jolt. לפני כן היה שותף ב-nuSchool, כותב ומרצה על יזמות וקריירה בעולם (H-Farm ,Wired, TEDx). דה מרקר כינו אותו ״אחד הקולות המייצגים של דור המילניום״. לליאור בלוג, פודקאסט, קהילה וספר פופולאריים - שעוסקים בהשתלבות האדם בעולם החדש. פרויקטים שלו הוזכרו במגזינים כגון Forbes, The Next Web, Fast Company, Huffington Post, USA Today. הוא מרצה בארץ ובחו״ל על יזמות וקריירה בעולם החדש. לליאור תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון, ותואר שני בהיסטוריה ופילוסופיה מאוניברסיטת ת״א.

בן מלול

נווד דיגיטלי, מנכ"ל ומייסד MFM, חברת שיווק דיגיטלי ומדיה חברתית בעלת לקוחות גדולים. מרצה בכנסים ליזמים, מייסד קהילת מדיה וחברתית ושיווק און ליין המונה מעל 45,000 חברים ובעל תוכניות לימוד און ליין לשיווק דיגיטלי עם אלפי סטודנטים. בן והחברות שלו הוזכרו ב- Forbes, Inc, CBS Medium, Weekend Sunrise, his Mom’s Facebook, Yahoo, The Huffington Post.

לינוי רייכמן

נוודת דיגיטלית, משווקת באמזון בעסק שבנתה והיום הוא עסק פסיבי, משקיעה בנדל"ן בארה"ב, טבעונית, מטיילת בעולם עם בן זוגה שעוסק בהשקעה במטבעות דיגיטליים.

שלי אגם

נוודת דיגיטלית, אדריכלית ומנהלת המותג "מקצועני רוויט". הצליחה להפוך עיסוק של "העולם הישן" לעסק דיגיטלי. מטיילת עם בן זוגה. 

עו"ד (רו"ח) מאורי עמפלי

בעלים ומייסד של משרד עריכת דין מיסים המתמחה, בין היתר, במיסוי בינלאומי. תכנון מס מיטבי להשקעות של תושבי ישראל (יחידים וחברות) מחוץ לישראל, ייצוג וליווי של תושבי חוץ בישראל, כתיבת חוות דעת בסוגיות של תושבות של יחידים וחברות לצרכי מס, ניוד עובדים (re-location), עולים חדשים, תושבים חוזרים, מוסד קבע, אמנות מס, מיסוי נאמנויות ועוד.

אלי מלכיאל

נווד דיגיטלי, עבר ממשרת שכיר רגילה להקמת עסק עצמאי במטרה לצאת לנוודות. מטייל עם משפחתו ויספר על כך בכנס.

אור קפלן

אור הוא צלם ויוצר תוכן ויזואלי לתאגידים בינלאומיים. הוא עובד בעולם ללא גבולות, קהילות הן מגרש המשחקים שלו - לקהילות אין גיאוגרפיה אלא רשתות של חיבורים ערכיים. בחמש השנים האחרונות עוזר לחברות, ארגונים ומשפיענים בכל העולם לספר את הסיפור שלהם. השנה הוא הגשים את החלום והיה שלוש פעמים באפריקה, במסע צילומים בהודו והוזמן לצלם ראיון עם מדען נתונים בחברת BMW.

טליה תורג'מן

מנחת הפאנל, שותפה במיזם "מועדון קפה הבוקר", מנהלת קהילת "אנשי העולם החדש", בעלת הפודקאסט Communicast  לניהול קהילות, מרצה ומייעצת לחברות על פיתוח אסטרטגיית בניית קהילות. עובדת מכל מקום.

איפה דין?

נמרוד דין קיכל כאן. מאז 2014 אני חסר בית. מבחירה. נווד אשר מסתובב ברחבי העולם, מכיר אנשים, מגלה מקומות, ולוכד את הרגעים האלו בתמונות.

איפה דין?