הנה דין! הנווד הדיגיטלי

נמרוד דין קיכל, איפה דין?

 ב-2014 ויתרתי על המכונית, מסרתי בגדים, מכרתי רכוש ונותרתי עם ציוד שנכנס ל-מזוודת-יד ו-תיק גב. מאז, אני נווד, נווד דיגיטלי אשר מסתובב ברחבי העולם, מכיר אנשים, מגלה מקומות, ולוכד את הרגעים האלו בתמונות - כל זאת, בזמן שאני מתפרנס מרחוק באמצעות המחשב הנייד.

אני מתעד לגעת בכל אחת מ-196 המדינות, ועד כה ביקרתי ב-100 מדינות.

 

בין מדינה לחברים אני מתפרנס מייעוץ בתחום של ניהול ושירות לקוחות.
עובד עם מספר חברות הייטק, ומסייע להם לנהל ולהטיב את חווית הלקוח.

 

את יתר הזמן והמרץ שלי אני מקדיש לקידום עולם הנוודות הדיגיטלית - Digital Nomad Lifestyle, מארגן מפגשים, מחבר אנשים, ומרצה בפני קהל מגוון.

ב-2018 הקמתי את Digital Nomads Israel, הקהילה הגדולה בישראל עבור נוודים דיגיטליים בהווה ובעתיד, זו מהווה בית לאנשים מלאי השראה ומוטיבציה.
הקהילה גדלה באופן קבוע, וכך גם הפעילון און-ליין ואוף-ליין בצורה של מפגשי קהילה ונטוורקינג וכיום אנחנו שבט גדול ומגובש. הצטרפו אלינו בפייסבוק ובאתר הרשמי לנווד הדיגיטלי.

ביוני 2018 יזמתי את כנס נוודים דיגיטליים ועבודה מרחוק הראשון בישראל, שהביא אליו מעל 100 משתתפים אשר באו להקשיב, וללמוד מפי תשעה מרצים מובילים בתחומם. הייתה זו הצלחה מסחררת שהובילה לכנס מספר שתיים בינואר 2020.

סגנון החיים הזה, נווד דיגיטלי, שינה לא רק את הנוף שנשקף מהמשרד שלי מדי יום, אלא גם את הדרך בה אני חי את חיי, הבחירות שאני עושה ביום יום, וכמובן השפיע מהותית על חברויות, מערכות יחסים, משפחה וגם לא מעט על הכלכלה האישית שלי.

אני מאמין גדול ב"עולם החדש", ו-הנוודות הדיגיטלית היא, לדעתי, אחד מהזרמים הכי בולטים בשינוי שהדור הנוכחי מייצר, דור שמדלג על השכלה פורמלית, מאתגר את המבנה הארגוני, ומנפץ תקרות זכוכית בכל התחומים.

אם גם אתם רוצים להיות נוודים דיגיטלים - אתה מוזמנים לקרוא את הפוסט איך להיות נווד דיגיטלי.

 

נוודים דיגיטליים, כלכלה שיתופית, מיזמים עסקיים שנגזרים מעולם הנוודים הדיגיטליים, כסף, עבודה מרחוק, מינימליזם, השקעות והכנסה פסיבית - על כל אלו ועוד אתם מוזמנים לפנות אליי, לשאול, להתייעץ או לייעץ - יש לנו מה ללמוד מכל אחד.

 

בברכת Luck is result of hard work,

נמרוד דין קיכל
איפה דין?, הנווד הדיגיטלי

196 מדינות בעולם, ואני בחרתי לבקר בכולן.

לעשות מסע בעקבות אנשים, תרבויות ומקומות.

כל אדם הוא פתית שלג. טביעת אצבע שונה, סיפור חיים שונה, מוטיבציות שונות - עולם ומלואו שמתקיים בשפה שונה של טעמים, ריחות ומנהגים. המפגשים עם אותם אנשים לא רק מרתקים אותי - אלא בעיקר פותחים אותי לעולמות שאינם מוכרים לי ומאתגרים את "האני מאמין" שלי.

 

האם לאכול בסכין ומזלג זה באמת "מתורבת"?

לקבור את המתים מתחת לאדמה זה יותר הגיוני מלהחזיר אותם אל אפר ועפר?

זמן זה כסף? כסף זה אושר? רזה זה יפה?

 

המסע הזה הוא שיעור יומיומי. בית ספר של החיים, שמלמד אותי דרך אהבה, פתיחות לב ומחשבה כי אין נכון\לא נכון, טוב או רע. לכל אחד מ-8 מיליארד האנשים שחיים על כדור הארץ יש אמת שונה, נקודת מבט אחרת, ואת ה"נכון" שלהם.

 

אני מקווה להגיע אל 196 מדינות העולם, לפגוש כמה שיותר מ-8 מיליארד האנשים, להקשיב בשקיקה לסיפור שלהם ולספר בפרטים את הסיפור שלי.

Go explore.

סטטוס דגלים 100 מתוך 196

איפה דין?

נמרוד דין קיכל כאן. מאז 2014 אני חסר בית. מבחירה. נווד אשר מסתובב ברחבי העולם, מכיר אנשים, מגלה מקומות, ולוכד את הרגעים האלו בתמונות.

איפה דין?